slideshow 6

Talkshow Pavla Petrika - "Na jedno!" v Slávii

Talkshow Pavla Petrika -

Talkshow "Na jedno!" sa vracia už 28.03.

Vážení hostia, v marci sa uskutoční v poradí druhá talkshow Pavla Petrika s názvom "Na jedno!", ktorá sa bude konať v priestoroch Slávie už 28.03. o 20:00

Známy hudobník Pavol Petrik si pre vás aj tentokrát pripravil zaujímajú show, ktorej súčasťou budú aj skvelí hostia:

Juraj Vančík - bývalý riaditeľ spoločnosti Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1.súkromná nemocnica lekár-kardiológ (atestácia z vnútorného lekárstva, kardiológie a akademický titul PhD. z kardiológie) spevák a hudobník (trikrát víťaz súťaže Košický zlatý poklad), v minulosti vystúpenia so skupinou Disk a orchestrom Juraja Szabadosa doma aj v zahraničí, t.č. vystúpenia so skupinou VABANK, nahraných 5 CD všestranný športovec - dvojnásobný akademický majster Slovenska v trojskoku, rekreačne sa venujem tenisu, hokeju, golfu, lyžovaniu aktívne jazykové znalosti - anglicky, nemecky, rusky, poľsky, ukrajinsky, španielsky, chorvátsky, taliansky.

Carolina Garcia - Carolina Garcia pracovala v Mexiku, v Dubaji – hotel Burj al Arab, na Miami aj v košickom DoubleTree by Hilton. Práca na troch kontinentoch jej umožnila spoznať svetoznáme dezerty, ktoré pripravuje ako šéfcukrárka v Slávii.

Peter Stašák - Vydal 20 albumov, mnoho z nich bolo ocenených zlatou a platinovou platňou. Účinkoval v rôznych programoch slovenských a českých televízií. Najväčší úspech v televízií, bolo účinkovanie v jeho vlastnom programe Kaviareň Slávia Tento hudobno-zábavný program Slovenskej televízie z rokov 1999 – 2010 priniesol vďaka Petrovi na obrazovky okrem celej československej špičky aj množstvo umelcov z ďalších deviatich krajín. Peter Stašák naďalej pravidelne koncertuje na celom Slovensku a v zahraničí.

Súčasťou talkshow je aj hudobný program v podaní talentovaných umelcov v podaní Popband konzervatória Timonova 2.

Vstupenky na podujatie "Na jedno!" si môžete zakúpiť priamo v kaviarni Slávia alebo zarezervovať e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Cena vstupenky: 12€/osoba

Počet lístkov je obmedzený.

Poster

Otváracie hodiny

Pon - Št 07:00 - 23:00
Pia 07:00 - 01:00
So-Ne 08:00 - 23:00

Rezervácie

Reštaurácia: +421 (0)903 653 636
Ubytovanie: +421 (0)55 286 20 00

Novinky emailom